I Forum Inwestycyjne AINOT – networking, coaching, mentoring

3 czerwca, 2014

30 maja br. w hotelu Windsor Palace Hotel & Conference Center w Jachrance odbyło się I Forum Inwestycyjne AINOT, które było podsumowaniem projektu „Zwiększenie liczby innowacyjnych przedsiębiorstw poprzez dwuetapowe wsparcie pomysłodawców projektów innowacyjnych”, realizowanego przez AINOT w latach 2010-2014, w ramach Działania 3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działalność funduszu w obszarze seed capital będzie kontynuowana w ramach projektu Infini, współfinansowanego ze środków NCBiR w działaniu Alfa Bridge.

IMG_5612

Spotkanie otworzyli Włodzimierz Hausner (FSNT NOT), odczytując list Ewy Mankiewicz-Cudny (Prezes FSNT NOT), Krzysztof Bełech (Prezes Zarządu Satus Venture) oraz Michał Łukaszewski (Prezes Zarządu AINOT).

Projekty swoich spółek portfelowych, w 5 minutowych wystąpieniach, zaprezentowali: Tomasz Plata z buku.pl, Kamil Bargiel i Bartosz Baziński z SentiOne, Błażej Kalisz z CustomTop, Tomasz Han z Duckie Deck, Michał Wojas z FlyTech Solutions, Michał Jarmołkowicz z Harimaty, Paweł Piwowarski z Infado, Adam Pabiś z Kinetic Centrum Nowoczesnej Audiologii, Łukasz Kiniewicz z Paymax, Maciej Ryś z Przedszkolowo.pl, Paweł Stępień z Sales Lift, Bartłomiej Śliwiński z Sales Market, Artur Racicki z Social WiFi, Krzysztof Witko z Szopuje oraz Grzegorz Ufnal z Ufnal Guitars.

Między prezentacjami uczestnikom Forum pamiątkowe zdjęcie zrobił samolot bezzałogowy spółki FlyTech Solutions.

150m_obiektyw18mmE2

W programie zaplanowano również praktyczne szkolenie księgowo-controllingowe a po części szkoleniowej odbyło się spotkanie integracyjne.

Na pełną fotorelację z Forum zapraszamy na www.facebook.com/ainotpl

Poprzedni artykuł:
«

Następny artykuł:
»