AINOT i SentiOne nagrodzeni na VI Europejskim Kongresie Gospodarczym

11 maja, 2014

W dniach 7-9 maja, w Katowicach, odbył się VI Europejski Kongres Gospodarczy. To czołowe wydarzenie ekonomiczne po raz kolejny zgromadziło czołowe postaci życia gospodarczego i politycznego z Europy Centralnej. W konferencji wzięli udział m.in. premier Donald Tusk, były przewodniczący Parlamentu UE – Jerzy Buzek, komisarze UE, przedstawiciele rządów z Europy i świata oraz zarządy największych firm. Kongres to forum wymiany myśli, debat nad kluczowymi wyzwaniami stojącymi w ostatnich latach przed europejską gospodarką i politykami. W tym roku jednym z najważniejszych nurtów tematycznych był temat promocji i wsparcia przedsiębiorców.
Wśród zwycięzców konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości znalazł się fundusz AINOT, nagrodzony w kategorii „Innowacyjna Instytucja Otoczenia Biznesu”. W kategorii „Innowacyjny projekt – technologie zarządcze” nagrodę główną otrzymało Centrum Monitorowania Opinii Internautów za projekt SentiOne, który jest spółką portfelową Funduszu.

EKG_AS1

Wyróżnienie w imieniu AINOT odebrał Maciej Wieloch – członek zarządu. Zawsze mocno wspieraliśmy promowanie innowacyjnych projektów. Główna nagroda to dla nas wyraz uznania i docenienie naszych dotychczasowych działań. Dodatkowym powodem do dumy jest zwycięstwo naszej spółki portfelowej – mówi Wieloch.

EKG_AS

Na zdjęciu (od prawej): Maciej Wieloch (członek zarządu AINOT), Kamil Bargiel (prezes SentiOne).

Poprzedni artykuł:
«

Następny artykuł:
»