Sentione rozszerza zasięg na nowe rynki

11 grudnia, 2013

Sentione, polskie narzędzie do monitoringu internetu, rozszerza swój zasięg o kraje z Europy Środkowej i Wschodniej. Od dzisiaj poza Polską Sentione można użyć do monitorowania opinii pochodzących z: Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Czech i Rumunii. Już teraz firma współpracuje z międzynarodowymi korporacjami w każdym z tych krajów.

Kamil Bargiel, prezes Sentione wierzy, że zwiększenie zasięgu na nowe kraje to kolejny ważny krok w rozwoju firmy: „Od początku mieliśmy ambicje stania się firmą globalną. Wyjście Sentione na rynki zagraniczne pozwala nam rozszerzyć horyzonty dystrybucji naszego narzędzia. Dla nas stanowi to ogromną możliwość rozwoju, która przy okazji jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów. W nowych krajach rynek monitoringu internetu, podobnie jak w Polsce, jest w fazie dynamicznego wzrostu. Wszystko to pozwala nam wierzyć w osiągnięcie równie dużego sukcesu, jaki odnieśliśmy w Polsce, gdzie po roku staliśmy się liderem na rynku pod kątem liczby obsługiwanych marek”.

Sentione jest pierwszym polskim narzędziem, które pozwala na monitoring wypowiedzi internautów, aż w 7 krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Przedstawiciele spółki informują, że jest to dopiero pierwszy etap ekspansji narzędzia na rynki zagraniczne i w najbliższej przyszłości lista monitorowanych krajów będzie dynamicznie rosła.

Poprzedni artykuł:
«

Następny artykuł:
»